Astronoomiaviktoriin "Pulsar"

9. märtsil 2020 toimus viies veebipõhine astronoomiaviktoriin "Pulsar"! Astronoomiaviktoriin „Pulsar“ viidi läbi veebikeskkonnas viktoriinid.ee. Viktoriinist sai osa võtta internetiühendusega arvuti, nutitelefoni või tahvelarvuti vahendusel. Ülesannete lahendamiseks oli osalejatel aega 40 minutit.

5.–7. klassi arvestuses osales sel aastal 380 õpilast.
Kõige rohkem osalejaid oli keskmises vanuserühmas. 8.–9. klassi arvestuses võistles 497 õpilast.
Lisaks individuaalsele võistlusele võtavad koolid Pulsaril omavahel mõõtu ka osavõtu aktiivsuses. Nooremas vanuserühmas oli sel aastal aktiivseim Metsküla Algkool. Järgnesid Mooste Mõisakool, Surju Põhikool ja Tabivere Põhikool. 8.–9. klassi arvestuses paistis aktiivsusega silma Surju Põhikool, kus viktoriinil osalesid kõik antud vanuserühma õpilased. Kõrget osalusprotsenti näitasid ka Tabivere Põhikool ja Mooste Mõisakool.

Meie kooli parimad klasside kaupa (nime taga koht klassi üldjärjestuses).
5. klass (109 osalejat): 1. Mia Annabel Kesvatera (11. koht); 2. Annaliisa Raik (13. koht); 3. Emmaliisa Kähr (17. koht);
6. klass (131 osalejat): 1. Miina Koor (12. koht); 2. Martin Soovares (20. koht); 3. Kädi-Loviise Kört (31. koht);
8. klass (273 osalejat): 1. Anna Arusoo (21. koht); 2. Robert Koor (24. koht); 3. Jaan-iisak Kaivo (65. koht);
9. klass (223 osalejat): 1. Aulike Apalev (35. koht); Markus Habo (64. koht); Heiko Krill (142. koht).

Aitäh õpetajatele, kes lubasid oma õpilased tundidest osalema.

Allikas: http://bit.ly/38ZjbBy