Lumesõda matemaatikatunnis

Reedel said 5. klassi õpilased matemaatika tunnis mängida "lumesõda", aga kuna lund veel pole, tuli lumepallid vastavalt õpetaja juhistele meisterdada ise. Iga laps sai kirjutada paberilehele tehteid  ning tehted kirjas, asuti mängima lumesõda. Õpetaja märguande peale võtsid õpilased maast kortsutatud "lumepalli" ning asusid vastust nuputama. Vastus kirjas, sai mäng jätkuda. Kuna vahest ikka juhtub, et lumi võib olla üllatuslikult kollane, siis oli ka meie mängus üks " kollane lumepall". Kollase lumepalli saanu pääses küll selles ringis arvutamisest, kuid pidi samal ajal kohapeal "kokku - harki" hüppeid tegema. Õpilased olid rõõmsad, et said liikuda, õpetaja oli rõõmus, et õpilased  tegid peast arvutamist ja olid seejuures väga rõõmsad ja motiveeritud.