Osalesime laste liikluskonverentsil

Meie mõisamaja 3. klassi neli tegusat õpilast osalesid Maanteemuuseumis 9. laste liikluskonverentsil “Ohutu koolitee”. Kuulasime põnevaid ettekandeid ning saime hulgaliselt kasulikke ja uusi teadmisi tööpesades. Säde osales tööpesas, mille viisid läbi Politsei- ja Piirivalveameti esindajad. Mängiti erinevaid mänge ja tehti tähelepanu ülesandeid. Reti Mireia sai Eesti Punase Risti läbiviidud tööpesas anda kannatanule esmaabi ja siduda haava. Kristjani valitud tööpesas õpiti enda kokku pandud roboti abil liiklusmärke. Enrico sai proovida erinevaid lapsele liiklemiseks sobivaid liiklusvahendeid. Õpetaja Annemari osales õpetajate tööpesas, kus mõeldi erinevatele aspektidele, mida õpilastega edaspidi bussireisile minnes silmas pidada. Õpilastele oli selline konverents esmakordne kogemus ja kõik jäid päevaga väga rahule.