Saime suure tunnustuse

Oleme uhked, sest teist aastat järjest on Põlva Kooli Mooste mõisamaja pälvinud vaimset tervist väärtustava tööandja pronksmärgise.

Peaasi.ee annab kord aastas välja vaimset tervist väärtustava organisatsiooni märgiseid. See on ellu kutsutud, et tunnustada neid organisatsioone, kes juba väärtustavad oma töötajate vaimset heaolu ning teevad teadlikke samme selleks, et inimeste tervis oleks tööl hoitud. Peame seda valdkonda väga tähtsaks, kuna erinevad teadusuuringud toovad välja, et õpetajate ja õpilaste vaimne tervis on omavahel tihedalt seotud. Kui kõik töötajad majas on toetatud ja nende heaolu eest hoolitsetakse, kandub see edasi ka klassiruumi õpilastele, luues rahulikuma ja turvalisema õpikeskkonna.