3. klass jäälinnu radadel

Meie koolis on suure au sees uute loodusalaste teadmiste saamine Keskkonnainvesteeringute Keskuse ehk KIKi rahastatud õppekäikudel. Sel sügiselgi on plaanis mitu huvitavat retke. Avalöök sai antud eile, kui 3. klassi õpilased külastasid Kiidjärve looduskeskust ja Taevaskoda ning said osa programmist "Jäälind, Taevaskoja pärl".
Esmalt tutvustas giid loodusmajas olevaid eksponaate, vaadati lühifilme jäälinnust ning kuulati põnevaid fakte selle kauni salapärase linnu kohta.
Seejärel suunduti üheskoos matkarajale, kus tuli täita erinevaid ülesandeid. Sai näha ka jäälinnu pesitsemiskohta, kuid lindu ennast seekord trehvata ei õnnestunud.
Matka lõpetas lõkke ääres ühiselt võileibade söömine. Oli väga tore ja õpetlik päev, mida ei suutnud rikkuda ka väike vihmasabin.