3. klass osaleb vahvas rahvusvahelises projektis

Meie mõisakooli 3. klass võtab õpetaja Aili juhendusel osa e-Twinningu projektist "Christmas Cards Exchange around Europe". Projekti algatas Saksamaa õpetaja Sabrina ning meie rõõmuga liitusime. Projekti käigus meisterdavad lapsed üle Euroopa jõulukaarte ning panevad need ka reaalselt postiga teele. Kaasa võis panna ka toredaid linke oma maa jõululauludele või retsepte küpsetistele. Meie 3. klass meisterdas juba esimesed kaardid ning kooli on saabunud ka meile juba kolm kaunist tervitust Hispaania, Austria ja Itaalia koolidest. Kaarte tuleb kindlasti veel, sest projektis osaleb kokku 34 erinevat kooli (Itaalia, Rumeenia, Norra, Rootsi, Läti, Belgia, Poola, Portugal jne, jne). Lastel on olnud juba praegu nii tore saada imelisi kaarte kuskilt kaugelt-kaugelt.