Head tulemused loomevõistluselt

Ahja kool korraldab igal aastal Fr. Tuglasele pühendatud loomevõistlust, mis sel aastal kandis nime "Loomise rõõm". Osaleda sai proosas, luules või kunstis. Täna toimus kõigile premeeritutele huvitav loomepäev. Meie koolist olid kutsutud Karoliine, Liisa ja Mairo.
Osalesime kolmes erinevas töötoas: kunstis õppisime praktiliste võtetega kujutava kunsti liike, kirjutasime luuletuse ümber märkide ja sümbolitena. Proosatoas kirjutasime, dramatiseerisime lugusid. Lemmikus IT-toas loodi VR-prillide ja pultidega ruumilisi maale, kasutades erinevaid pintsleid, värve, efekte jne.
Hiljem järgnes pidulik autasustamine.
3. klassi Mairo saavutas eripreemia oma looga poisist, kes tänu erilisele ilmutusele unes otsustab oma elu muuta. 9. klassi Karoliine saavutas huvitava kummituslooga Moostest oma vanuserühmas 2. koha ning 9. klassi Liisa pälvis kunstiarvestuses uhke eripreemia.
Ning õpetaja Aili tuli loomepäevalt tagasi mitme praktilise ideega, mida kindlasti kohe koolis katsetaks.
Nii tore! Oleme teie kõigi üle uhked!