Loovtööd kaitstud, hurraa!

Mitmel meie õpilastel jäi eile selja taha oluline verstapost põhihariduse omandamise raskel teel: kaitstud said loovtööd. Edukalt kaitstud loovtöö nõuab õpilaselt palju pühendumist ning aega: läbi mitmete kuude saab panna proovile enda ajaplaanerimise ja tööde kavandamise oskused, digipädevuse ja koostööoskused ning palju muudki. Saab närveerida, erinevate ootamatuste ning raskustega rinda pista ja lõpuks, kui töö valmis, esitatud ja kaitstud, tunda suurt rõõmu ja rahulolu.

Seekord kaitsesid väga südilt ja enesekindlalt oma töid neli õppurit: Siim, Laas, Matthias ja Kermo.

Siim valmistas loovtööna uue kaevukaane oma kodukaevule. Matthias oli puutööringi juhendaja ja viis mõisakooli õpilastele läbi 12 puutööringi, kus sai meisterdada igasugu põnevaid asju lindude söögimajast pliiatsitopsini. Laas korraldas ööbimisega rattamatka Laho järve äärde ning Kermo uuris, mis on otsekaubandus ja proovis oma nahal läbi, kas sel moel rahateenimine on nii lihtne, nagu näib.

Kõik noored said tööga väga hästi hakkama. Täname väga ka kõiki juhendajaid, kes sellel teekonnal nõu ja jõuga toeks olid. Oleme teie üle uhked!