Matkapäev on tore päev, kauaks-kauaks meelde jääb :)

Reedel oli äge päev: matkasime kogu kooliga mööda Mooste ümbruse metsi ehk toimus meie igasügisene matkapäev. Rajal tuli oma osavust, jõudu, nutikust ja koostööoskust rakendada mitmetes põnevates tegevuspunktides, mille meie üheksandikud ja koolitöötajad 9. klassi klassijuhataja Sandra juhendusel rajale valmis olid sättinud.
Ilmataatki oli täna igati meie poolt ja ilm oli hommikul küll karge, kuid see-eest saime näha päikest ja vihmapilved hoiti meist eemal.
Enne rajale asumist tegime õpetaja Anne eestvedamisel hommikuvõimlemisega keha soojaks ning siis läksime klasside kaupa teele. Rajal tuli näiteks tänase rahvusvahelise muusikapäeva raames vastata muusikateemalise viktoriini küsimustele; tuli proovida oma jõudu pakuheites, panna kokku keerukas ruudupusle, tõsta nööride abil koostööd tehes klotsikesed üle tee, aidata laamal hüpelda üle sõjatsooni ning palju muud. Algklassiõpilased ei pidanud kurvastama, et teadusring ära jäi: neid ootas rajal õpetaja Lily vabas õhus toimuvate teaduskatsetega.
5.-9. klass said ka lõunasööki süüa keset metsa, kus meid ootasid kokk Kristeli valmistatud imeline mulgipuder kastme ja hapukurgikestega. Nämm-nämm!
Rõõmu tegi, et meie lustlikku pundiga olid kaasas ka päris mitu lapsevanemat ning koera. Seltsis ikka segasem ja ägedam!