Mõisakooli õpilased olid ülemaailmsel haikukonkursil edukad

Neli meie mõisakooli õpilast, Hanna, Kadi-Liis, Eliise ja Liisa osalesid õpetaja Kadi juhendamisel esmakordselt Maailma Laste haikukonkursil, mis on väga suur ülemaailmne konkurss. Eestis koordineeris ja korraldas konkurssi Jaapani Kultuuri Koda. Osalemiseks tuli kirjutada haiku ning joonistada sinna juurde sobiv pilt. Konkursiteemaks oli tänavu „Linnad“. Kõigi meie koolist osalenud õpilaste tööd olid lausa imelised!

Jaapani Kultuuri Kotta laekus üle 860 kaastöö, mille hulgast žürii valis välja 6 peaauhinda ja 20 JAL (Japan Airlines) auhinda. Kõiki võitjaid autasustab konkursi korraldaja Japan Airlines’i Sihtasutus. Valik võidutöid avaldatakse ajakirjas Hea Laps. 20 JAL auhinna saajate hulka pääsesid ka meie Kadi-Liis ja Hanna. Hurraa!

Kõigi võitjatega võetakse isiklikult ühendust, et auhinnad pidulikult üle anda. Auhinnatseremoonia toimub sügisel.

Suur tänu kõigile osalejatele , oleme teie üle uhked!

Võidutöödega saab tutvuda Jaapani Kultuuri Koja kodulehel ja Facebooki kataloogis.