Mooste mõisakool on Põlvamaa Ettevõtlik Kool 2021!

Meie mõisakoolil oli eile suur rõõmupäev!Põlvamaa Arenduskeskus kutsus tänavu ellu uue algatuse - konkursi Põlvamaa Ettevõtlik Kool. Konkursi eesmärgiks on tunnustada Ettevõtliku Kooli haridusprogrammiga liitunud Põlvamaa koole, kes rakendavad oma koolis haridusprogrammi, et tõsta hariduse kvaliteeti ja seeläbi noorte edukust elus. Loomulikult kandideerisime ka meie ning panime kirja kõik ägeda ja ettevõtliku, mida oleme 2021. aastal oma üritustel ja igapäevastes koolitundides teinud.Põlvamaa arenduskeskus tunnustas eile õhtul Räpinas Sillapää lossis toimunud pidulikul vastuvõtul Põlvamaa eelmise aasta parimaid ettevõtjaid ja vabaühenduste esindajaid, maakonna kõige ettevõtlikumat kooli ja aasta bussijuhti.Esmakordselt välja antud Põlvamaa Ettevõtliku Kooli tiitli pälvis meie Mooste mõisakool. Hurraa! Palju õnne meile! See on suur tunnustus kogu meie kooliperele: õpetajatele, õpilastele, lapsevanematele, mõisakooli sõpradele lähemalt ja kaugelt. Koos teeme suuri asju! Nüüd tuleb sama võimsalt edasi panna ja seada uusi, veelgi kõrgemaid sihte tulevikuks. Elagu, õitsegu, kasvagu Mooste mõisakool!Auhinnaga kohta saab Lõuna-Eesti Postimehest, kus fotodel säramas ka meie direktor Margo :