Mooste Mõisakool võtab konkursi korras tööle

Õppealajuhataja (0,5 ametikohta)

Tööülesanded

Põhiülesanded:

Õppealajuhataja tagab õppe- ja kasvatustöö ladusa töökorralduse koolis, lähtudes Mooste Mõisakooli missioonist, visioonist ja põhiväärtustest.

Nõuded kandidaadile

Haridustase : Põhikooli õppealajuhataja kvalifikatsiooninõuded on magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon, õpetajakutse ning juhtimiskompetentsid. Kogemus koolis töötamises on nõutud.

Omalt poolt pakume

Koostöist meeskonda ja töötamist ilusas mõisakoolis. Teotahtelist kollektiivi. Kolm tervisepäeva aastas.

Töökoha asukoht

Põlva maakond, Põlva vald, Mooste alevik, Pargi tee 15

Tööle asumise aeg 08.08.2023

Kandideerimise info

Kandideerimisel saata digitaalselt allkirjastatud avaldus, CV, kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid elektrooniliselt e-aadressil moostekool@polva.ee . Konkursil arvestatakse ainult tähtajaks laekunud avaldustega. Suureks eeliseks kandideerimisel on valmisolek lisaks õppealajuhataja osalisele töökoormusele anda koolis ainetunde või täita muid koolis oleva ametikoha ülesandeid.

Lisainfo tööpakkumiste kohta direktor Margo Hussar, telefon 5083760.

Kandideerimise tähtaeg 26.03.2023

Vajalikud dokumendid: CV, kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid, konkursil osaleja soovil muud tema poolt oluliseks peetavad dokumendid.

Kontakt: Margo Hussar, telefon: +372 5083760, e-post: moostekool@polva.ee