Õpilased käisid erinevate ametitega tutvumas

Vaatamata distantsõppele õnnestus viiel õpilasel enne veebruarivaheaega osaleda Eesti Kaubandus-Tööstuskoja korraldatavas üle-eestilises „Tööle kaasa“ algatuses. Algatuse raames saavad õpilased üheks päevaks minna kaasa oma vanema või mõne teise sugulase või sõbra töökohta, et näha, milline näeb välja üks tööpäev erinevate ametite esindajatel ning milliseid oskusi ja teadmisi selleks vaja on.

Nii sai näiteks 7. klassi Emmaliisa teada, milliseid töid tuleb teha koertehotellis, ja ka seda, et ta ise seda tööd siiski teha ei tahaks, sest koerahotelli töötaja peab olema väga kannatlik.

Õed Ailika 2. klassist ja Anželika 4. klassis tutvusid toidukoha klienditeenindaja ametiga ning nägid, et selles ametis on vaja olla viisakas, kiire, hea arvutaja ning lisaks tuleb ka ise süüa valmistada.

1. klassi Fred sai kätt proovida kultuurimaja administraatori ametis ning valmis sättida kohvilauda ning vaibanäitust külalistele valmis sättida. Tema vend Jan 2. klassis aga sai isaga kaasas käies näha, milline on autojuhi tööpäev.

Kõik osalenud õpilased jäid oma käiguga rahule ning rääkisid oma käigust pärast tunnis klassikaaslastelegi.

Uuel aastal uue hooga!