Playback

Kolmapäeval toimus koolis meie mõisakooli suurejooneline playback, kus publiku ette jõudis lausa kümme põnevat muusikalist numbrit. Õhtut juhtisid meie õpilasesinduse liikmed Ander ja Eliise, kes tulid ülesandega väga säravalt toime.Esinejaid hindas neljaliikmeline žürii, kuhu kuulusid meie noortekeskuse juhataja Kadri, meie vilistlane ja praeguseks tuntud rahvamuusik Henrik Hinrikus, meie vilistlane Hanna-Marii ning õpetaja Herdis. Hindajate töö ei olnud lihtne, sest kõik esinejad olid näinud kõvasti vaeva ja numbrid olid väga erinäolised ning põnevad. Lavale jõudsid nii kankaanitants kui Spice Girls, Barbie koos Keniga kui 5Miinust ja Puuluup.Tihedast heitlusest väljus võitjana seekord 6. klass 5Miinuse ja Puuluubi looga "(nendest) narkootikumidest ei tea me küll midagi", II koha pälvisid 9. klassi tüdrukud koos 8. klassi Matthiasega looga "Uptown girl" ning III kohale murdis end 7. klassi Spice Girls ja "Wannabe". Publiku lemmiku tiitel läks 9. klassile.Suur kummardus ja aitäh kõigile osalejatele ning korraldajatele õpilasesindusest ja väljastpoolt! Oli väga äge!