Põlvamaa haridustöötajate tänu- ja tunnutusüritusel

Kolmapäevasel Põlvamaa haridustöötajate tänu- ja tunnutusüritusel said premeeritud ka edulugusid esitanud Ettevõtliku Kooli programmi liikmed. Põlvamaa kaheksast ettevõtlikust koolist olid edulugusid esitanud kolm. Nende kolme staarkooliks nimetatu seas oli loomulikult jälle ka Mooste Mõisakool. Sedakorda oli aga meil hoopis teistmoodi: eduloo esitatajaks ja ka läbiviijateks olid meie ägedad hoolekogu ja lapsevanemad, kelle eestvedamisel toimusid juunis põnevad ja mõtterohked ideetalgud. Ideetalgutel osalesid õpilased, õpetajad, lapsevanemad ning kõik teised sõbrad ja partnerid ja üheskoos arutlesime ning kujutlesime, milline võiks meie kool näha välja järgmise viie aasta jooksul. Parimad mõtted jõuavad ka uude arengukavva.
Põlvamaa edulugudest tänavu parimat ei valitudki, kõiki kolme lugu peeti nii tugevaks, et otsustati kõik edasi vabariiklikku vooru saata. Hoiame siis meile pöialt! :)
Oleme rõõmsad, õnnelikud ja tänulikud, et meil on nii äge ja kokkuhoidev koolipere ja kogukond! ❤