Suurepärased tulemused Tuglase loomekonkursilt

Täna oli hea päev! Käisime Ahja koolis Tuglase konkursi II voorus õpilastega ja tõime koju auväärsed kohad:
9. klassi Reinhold ja 6. klassi Kaur mõlemad I koht proosas, 9. klassi Hanna II koht.
Teemaks oli tänavu ".... - see on kõigi mu rännakute lähtepunkt", mis oli päris paras pähkel puremiseks, kuid andis samas ka väga palju erinevaid tõlgendamisvõimalusi. Tuglasel endal oli rännakute lähtepunktiks küll Ahja, kuid meie auhinnasaajatest õppuritel olid hoopis teised teemad nagu "Atlantis - see on kõigi mu rännakute lähtepunkt" (Kaur), "Surm- see on kõigi mu rännakute lähtepunkt" (Reinhold) ja "Läbikukkumine - see on kõigi mu rännakute lähtepunkt" (Hanna). Tänasel loomepäeval tuli õpilastel pooleteise tunni jooksul panna kirja üks peatükk oma elus ning alles siis selgus lõplik paremusjärjestus. Tänukirja teenis ka 7. klassi Mattias oma looga "Uraan- see on kõigi mu rännakute lähtepunkt".
Oleme uhked oma loovate ja ägedate õpilaste üle! 😎