Tähistasime kolmandat adventi ning tunnustasime tegusaid noori

Selle aasta viimasel advendihommikul süütas kolmanda advendiküünla meie õpilasesinduse president Ander 7. klassist.Kuulasime muinasjuttu, harjutasime ühislaulu, maiustasime piparkookidega ning tunnustasime erinevate ägedate asjadega hakkama saanud õpilasi.Mõisakooli kiidukirjaga tunnustasime uhke muusikastipendiumi saanud Ukut ning batuudivõistlustelt esikohti noppivad Odet. Maakondlikel NÜKE spordimängudel saavutas Ode oma vanuseastmes kokkuvõttes maakonnas III koha, joonejooksus oli ta aga lausa esimene! Esikoha sai hüpitsahüpetes ka 7. klassi Eliise ning Eliise 9. klassis esindas kooli väga vapralt.Eliise ja Emmaliisa said täna kätte ka auhinnad oma võimsa tulemuse, II koha eest vabariiklikul kodutütarde Athena rännakul.Meie noorkotkad Matthias, Siim, Kaur, Ats, Ain, Mattias said aga uhke karika omanikeks: II koht suundorienteerumisel.Hurraa!Oleme uhked kõigi oma tegusate ja lahedate noorte üle!