Tänasest liitub meie kooliperega noor ja hakkaja eripedagoog Andri

Tänasest liitub mõisakooli õpetajatega uus eripedagoog Andri Võsokovski. Meil on rõõm teda tervitada ning teatada, et temast saab meie kooli kõige noorem õpetaja. Lugege ise, kui tegus ja äge ta on.

Andri kirjutab enda kohta nii:
Minu suurimaks sooviks on olla kogu kooliperele toetav, märkav, motiveeriv, koostööle avatud ja igale lapsele pühenduv õpetaja. Varasemalt töötasin Ruusa Põhikoolis, kus tegelesin kahel aastal hariduslike erivajadustega õpilaste õpetamisega.
Olen tulemusele orienteeritud ning algatades erinevaid protsesse ja sündmusi, kaardistan võimalikud ohutegurid, et vältida ebaõnnestumisi. Suure osa oma vabast ajast pühendun noorte suunamisele. Olen kindel, et suudan eripedagoogi ametikohal luua lisandväärtust, mis mõjutab Mooste Mõisakooli arengut.
Vabal ajal võib mind kohata peojuhi või pulmaisa ametis, rahvatantsijana segarahvatantsurühmas Helgerid, harrastusnäitlejana Ruusa näiteringis, kodukohas aktiivse külaelu eestvedajana või talveperioodi kõige kaunimal ajal kamina ees peresid tervitamas ja jõulusoojust toomas.
Juba 18 aastaselt valiti mind Räpina Vallavolikogu liikmeks, olen seal noorim liige.Plaanin sügisest õppima minna sessioonõppesse Tartu Ülikooli eripedagoogikat. Mulle meeldib seigelda ja kõigist võimalikest uutest projektidest kinni haarata.
Aktiivset ja rõõmurohket koolivaheaega kõigile ning kohtume päriselt juba peale eriolukorra lõppemist!