Teisipäeval tähistasime õpetajate päeva

Teisipäeval tähistasime mõisakoolis õpetajate päeva. Nagu kombeks, algas päev koolipere ühise kogunemisega, kus direktor Margo andis pidulikult selleks päevaks võimu üle uuele direktorile Ukule ning tema meeskonnale.Päev oli nagu ikka meeleolukas ning üheksandike kannatlikkust proovile panev, sest nagu õpilased olid tavalisest veel üleannetumad ning testisid uute õpetajate peal piire igal võimalikul moel. Direktor Ukul olid käed-jalad tööd täis käskkirjade väljastamisega! Päev oli kokkuvõttes aga igati vahva ning meeleolukas.Üheksandikud andsid tunde ka õpetajatele, kes pidid näiteks ainult häälitsusi tehes oma meeskonnakaaslastele sõnu selgitama või joonistama pildi oma lapsepõlve unistuste ametist.