Suurepärased tulemused kergejõustikuvõistlustelt

Eile võistlesid meie 5.-9. klassi õpilased Räpinas. Mõisakooli edukaim võistleja oli Miina, kes saavutas I koha 600 m jooksus, II koha kõrgushüppes, III koha kuulitõukes ja kaugushüppes. Luisa sai I koha kuulitõukes, II koha 600 m jooksus, III koha kõrgushüppes. Kertu- Killu saavutas I koha 100 m jooksus ja II  koha kaugushüppes. Ode sai III koha 60 m jooksus ja Emma- Leen III koha kuulitõukes. Lisaks auhinnalistele kohtadele võitlesid meie õpilased välja kohad mitme kergejõustikuala finaalis.  Mõisakooli 1.-4. klassi õpilased osalesid  eelmisel neljapäeval edukalt Tilsis toimunud Põlvamaa koolinoorte kergejõustiku võistlustel. Kõik võistlejad pingutasid parima tulemuse nimel ja nii mõnelgi oli see esimene kord staadionil võistelda.Oleme teie üle uhked! ♥️😎